Filtry ogólne

ABOUTYOU Kod rabatowy i kupony

Odkryj najnowsze kody rabatowe i sprawdzone promocje zapewniające ekskluzywne oszczędności na stronie ABOUTYOU

Twoja ocena: żaden
Ocena: 4.1 - 4 głosów

Aktywna ABOUTYOU kody promocyjne

Wygasł ABOUTYOU kody promocyjne

Ogólne informacje o AboutYou

Ten przewodnik jest przeznaczony dla wszystkich AboutYou klientów, nawet jeśli jest to ich pierwsze zamówienie online lub jeśli są już zarejestrowanymi klientami i składali zamówienia już wcześniej. Poświęć kilka minut i uważnie przeczytaj ten materiał, który zespół Couponius napisał, aby pomóc wszystkim AboutYou klienci oszczędzają za każdym razem, gdy składają zamówienie AboutYou. Ten przewodnik został napisany po tym, jak zarejestrowaliśmy się jako członkowie AboutYou, zapisałeś się do newslettera i zapoznałeś się z opiniami innych klientów, które znaleźliśmy w zaufanych źródłach internetowych. Bardzo interesują nas opinie i doświadczenia innych osób AboutYou, więc oprócz osobistego doświadczenia członków naszego zespołu (każdy z nas był AboutYou klientami od wielu lat), dokładnie przestudiowaliśmy także internetowe portale z recenzjami i opinie ich użytkowników, zarówno pozytywne, jak i negatywne.

Co to jest AboutYou i jak to działa

 • AboutYou to wielomarkowy sklep internetowy oferujący członkom dostęp do ogromnego wyboru artykułów modowych po przystępnych cenach. Jest to koncepcja, którą możemy znaleźć także na innych stronach internetowych, ale my, zespół Couponius, w to wierzymy AboutYou ma najlepszą realizację koncepcji wielomarkowego dyskonta modowego, imponujący wybór marek i stylów, a co najważniejsze, z naszego doświadczenia oferuje najlepszą dostawę, zwroty i obsługę klienta.
 • Darmowa i szybka dostawa: AboutYou dostarcza bezpłatnie wszystkie zamówienia powyżej około 15 € za pośrednictwem usługi szybkiej wysyłki. Ta usługa może dostarczyć Twoje zamówienia w ciągu od 3 do 5 dni, w zależności od ostatecznego miejsca przeznaczenia paczki. Zaletą AboutYou polega na tym, że korzysta z usług lokalnych kurierów i usług pocztowych w kraju docelowym, co przyspiesza proces dostawy. Ponadto do każdego zamówienia wysłanego przez AboutYou, klient otrzymuje informacje o śledzeniu przesyłki, aby krok po kroku śledzić dostawę.
 • Zespół Couponius docenia usługę częściowej dostawy, która umożliwia dostarczenie zamówionych produktów, które znajdują się w magazynie lub wymagają krótszego czasu dostawy, pozostawiając produkty, których dostawa zajmuje więcej czasu.
 • Niedrogie i różnorodne usługi płatnicze: AboutYou oferuje w zależności od kraju, z którego wysyłane jest zamówienie, wiele możliwości płatności m.in.: karta kredytowa, płatność przy odbiorze, przelew bankowy lub płatność Klarna, w nieoprocentowanych ratach.
 • Usługa „Gwarancja Najniższej Ceny”, która oferuje możliwość zwrotu różnicy w ciągu 30 dni od kwoty wpłaconej przez inną konkurencyjną witrynę w Twoim kraju. Doceniamy tę opcję i uważamy, że jest to bardzo hojny termin i sposób na zapewnienie AboutYou klientom pewność, że na stronie internetowej zawsze znajdą najlepszą możliwą ofertę.
 • Zwroty i refundacje: włączone AboutYou, zwroty są zawsze bezpłatne. Ponadto hojny okres oferowany przez AboutYou na zwrot wynosi 100 dni od otrzymania zamówienia. Do każdego zamówienia, które otrzymasz, za każdym razem otrzymasz w przesyłce etykietę i formularz zwrotu. Jeśli chcesz zwrócić całe zamówienie lub tylko część produktów, złóż wniosek o zwrot online na swoim koncie klienta i naklej etykietę zwrotną na przesyłkę; AboutYou zajmie się resztą, a zamówienie wkrótce odbierze kurier. AboutYou zwróci całą kwotę niezwłocznie po otrzymaniu i przetworzeniu zwrotu. 
pusty

Jak zaoszczędzić pieniądze robiąc zakupy AboutYou

 • Pierwszy krok, który musisz wykonać, aby skorzystać z nowości AboutYou oferty polega na założeniu konta klienta i zapisaniu się do newslettera. Ponieważ AboutYou często aktualizuje swoje promocje, absolutnie konieczne jest zapisanie się i uzyskanie dostępu do najnowszych ofert.
 • Obecnie nowi subskrybenci newslettera otrzymują 15% zniżki na pierwsze zamówienie.
 • Zespół Couponius zaleca zainstalowanie AboutYou Aplikacja mobilna. Uważamy, że jest to najlepszy interfejs, do którego można uzyskać dostęp AboutYou i będziesz mieć dostęp do zamówień, promocji i najnowszych ofert na AboutYou gdziekolwiek jesteś. Podoba nam się optymalizacja aplikacji pod kątem rodzaju handlu AboutYou promuje i uważa tę aplikację za absolutnie niezbędną, aby uzyskać najlepsze wyniki podczas zakupów AboutYou.
 • Zawsze sprawdzaj sekcję „WYPRZEDAŻ” na stronie internetowej lub w aplikacji. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​na najróżniejsze artykuły odzieżowe i obuwnicze można znaleźć rabaty sięgające nawet 75%. Zastosuj także filtry do wyszukiwania kategorii i sortuj wyniki według rabatów lub cen, aby uzyskać najlepsze wyniki.
 • Dodaj swoje ulubione produkty do listy ulubionych, aby na bieżąco sprawdzać ich cenę i dostępność. Ponadto, jeśli w międzyczasie cena nie spadnie do wartości, którą uznasz za akceptowalną, możesz sprawdzić za pomocą opcji „Alternatywy”, czy istnieją podobne produkty innych marek z lepszymi ofertami lub lepszymi cenami.
 • Śledź regularne promocje i rabaty oferowane przez AboutYou: zawsze sprawdzaj, czy zbliżają się okresy rabatowe, podczas wakacji, Czarnego Piątku, Wielkanocy, Nowego Roku lub innych okazji AboutYou oferuje swoim klientom rabaty i promocje. Regularnie odwiedzaj także sekcję „Outlet” na stronie, gdzie znajdziesz rabaty sięgające nawet 65% każdego dnia.
pusty
 • Najważniejszym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy podczas zakupów AboutYou są kupony rabatowe. AboutYou oferuje swoim klientom kupony, czyli ciągi liter i cyfr, które zastosowane przy kasie mogą przynieść korzyść w postaci zmniejszenia całkowitej wartości zamówienia o określoną kwotę lub procent. Podamy Ci więcej szczegółów na temat tego, co to jest AboutYou kody rabatowe i sposób ich wykorzystania w dalszej części poradnika.

AboutYou kody kuponów

 • Zawsze sprawdź swój AboutYou koncie klienta, w sekcji „Kupony i oferty” na stronie AboutYou aplikację, aby zobaczyć, do jakich kuponów rabatowych aktualnie masz dostęp. Jeśli obecnie nie są dostępne żadne kupony, nie zniechęcaj się, ponieważ w Couponius wyszukujemy dla Ciebie najlepsze kody rabatowe i kupony i publikujemy je codziennie, więc wystarczy, że nas odwiedzisz.
 •            AboutYou Warunki i ograniczenia kwalifikowalności kodów rabatowych: kody rabatowe zawsze mają warunki stosowania. Warunki te mogą być związane z minimalną wartością zamówienia, której dotyczą, konkretnym rodzajem produktu, dla którego można je zastosować, czy nawet konkretną marką lub produktem, dla którego oferują korzyść. Przeczytaj uważnie warunki, gdy znajdziesz AboutYou kod rabatowy, aby poprawnie zastosować go do swojego zamówienia i skorzystać ze wszystkich zalet, jakie oferuje.
 • Okres ważności AboutYou kody rabatowe: kody rabatowe, podobnie jak promocje, mają okres ważności, w którym można z nich skorzystać. Każdy publikowany przez nas kod rabatowy również ma ten termin, ponieważ chcemy zaoszczędzić Twój ważny czas i nie chcemy, abyś wypróbowywał kody, które wygasły i nie przynoszą już korzyści Twoim zamówieniom. Warto zauważyć, że czasami te kody rabatowe, nawet jeśli AboutYou termin minął, może nadal działać, więc jeśli nie znalazłeś dobrego kodu rabatowego i pozwolenia czasowego, wypróbuj wygasłe kody, ponieważ istnieje szansa, że ​​nadal mogą działać.
 • AboutYou kody rabatowe publikowane na Couponius: ponieważ my w zespole Couponius kochamy rabaty, chcemy, aby nasi odwiedzający otrzymywali najlepsze oferty i rabaty podczas zakupów w serwisie AboutYou. Dlatego spędzamy dużo czasu na nauce AboutYou witryna internetowa AboutYou biuletyn i AboutYou kontach w mediach społecznościowych, szukając najnowszych kodów rabatowych. Jednocześnie na bieżąco śledzimy również kody publikowane na innych portalach rabatowych i codziennie sprawdzamy zaufane źródła takie jak www.retailmenot.com, www.slickdeals.co.uk, www.coupons-promo-code.com , www.promocode.ac i wiele innych.
 • Na tej stronie znajdziesz listę kodów często sprawdzanych i aktualizowanych przez zespół Couponius. Nie próbuj tylko jednego lub tego, który wydaje się najlepszy dla Twojego zamówienia, ale wypróbuj je wszystkie, a następnie zdecydujesz, który z nich przyniesie Ci najwięcej korzyści i zastosuj go. 
 • Jak zastosować kody rabatowe na AboutYou: aby pomóc Ci zastosować AboutYou kod rabatowy szybko i poprawnie, stworzyliśmy przewodnik na tej stronie. Przewiń stronę w dół, aby postępować zgodnie z instrukcjami stosowania kodu rabatowego dla AboutYou strona internetowa. Dodaliśmy także obraz, który pozwoli Ci zaoszczędzić dodatkowy czas, pokazując dokładnie, gdzie wpisać kod rabatowy.

Często zadawane pytania na temat ABOUTYOU

Czy ABOUTYOU Oferować kody rabatowe?

Obecnie istnieje 12 kodów rabatowych i promocji, które będą działać ABOUTYOU w czerwcu 2024 r. i dodano najnowszy kupon. Dzisiaj oferuje 15% zniżki.

Ile możesz zaoszczędzić ABOUTYOU Kody promocyjne?

Kwota, od której możesz zaoszczędzić dzięki kodowi rabatowemu ABOUTYOU może się różnić w zależności od wartości zamówienia i wartości oferowanego rabatu. W tej chwili procent rabatu wynosi od 15% do 25%, a zaoszczędzona kwota może sięgać kilkuset euro, w zależności od sytuacji.

Do czego służą najlepsze kupony i kody rabatowe ABOUTYOU?

Najlepszy zweryfikowany kod rabatowy dla ABOUTYOU is (25RENA) i oferuje klientom rabat w wysokości 25% na zakupy w czerwcu 2024 roku.

Czy AboutYou zaoferować bezpłatną wysyłkę?

Tak, zamówienia powyżej określonej kwoty zostaną wysłane bezpłatnie w dniu AboutYou.com. Sprawdź minimalną kwotę zamówienia dla swojej konkretnej lokalizacji.

Czy mogę zwrócić mój AboutYou zamówienie?

Tak, wszystkie zamówienia można zwrócić AboutYou.com. Jeśli nie będziesz usatysfakcjonowany, możesz zwrócić kwalifikujące się produkty w ciągu 30 dni od otrzymania, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Produkty muszą być zwrócone w stanie nowym i nienoszonym, ze wszystkimi oryginalnymi opakowaniami, metkami i certyfikatami autentyczności.

Gdzie znajdę moje AboutYou kupony?

Zapisane kupony są automatycznie przypisywane do Twojego konta i dostępne wyłącznie w aplikacji ABOUT YOU. Przegląd kuponów znajdziesz w portfelu kuponów. Twój portfel kuponów znajduje się z tyłu, na pierwszej stronie aplikacji, w prawym górnym rogu.

Jakie produkty mogę kupić za moje AboutYou Kupony?

Za każdym kuponem w portfelu kuponów znajdziesz wszystkie kwalifikujące się produkty i możesz je dodać do koszyka. Przeglądając kategorie produktów, zobaczysz wybrane produkty kuponowe wyróżnione słowem „kupon”.

Mogę uzyć AboutYou kody kuponów na dowolny przedmiot?

Chociaż większość kodów promocyjnych można wykorzystać w przypadku szerokiej gamy produktów, określone kupony mogą mieć ograniczenia lub być ważne tylko w przypadku określonych kategorii produktów. Zawsze uważnie czytaj warunki każdego kuponu.

Co jeśli mój AboutYou kod rabatowy nie działa?

Jeśli kod rabatowy wprowadzony na stronie AboutYou strona nie działa, upewnij się, że:
 • Wpisałeś dokładny kod, łącznie z wielkimi literami
 • Czy zastosowałeś się do warunków wykupu? Rabat może dotyczyć wybranych produktów/kategorii produktów lub powyżej określonej kwoty
 • Czasami kody działają jednorazowo i już z nich skorzystałeś
 • Oferta wygasła i musisz poszukać ważnego kodu

Jak pomyślnie dodać kod rabatowy na AboutYou

Krótki i gwarantowany przewodnik, jak zaoszczędzić na następnym AboutYou złóż zamówienie korzystając z kodów promocyjnych

 • 1
  Wyszukaj w Internecie najnowsze kody rabatowe i zapisz wybrany do późniejszego wykorzystania
 • 2
  Nawigować do AboutYou.com i dodaj wszystko, co chcesz do swojego koszyka
 • 3
  Kliknij „Mój koszyk” w prawym górnym rogu ekranu, aby sprawdzić swoje zamówienie
 • 4
  Aby przejść do kasy, zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się jako nowy klient
 • 5
  Na stronie „Podsumowanie zamówienia” znajdź zakładkę „Czy masz voucher lub kartę podarunkową?” Sekcja
 • 6
  Wpisz dokładnie ten sam kod, który został zapisany wcześniej w sekcji „Kod kuponu” i kliknij przycisk Dodaj, aby skorzystać z oferty

Aktywne kody rabatowe dla ABOUTYOU

🛍️Kategoria Moda
🔥 Wszystkie oferty 12
🎇️Kody rabatowe 12
📌 Oferty 0
➡️ Najlepszy kupon Zniżka 25%
🆕 Najnowszy kupon Zniżka 15%
🚚Darmowa wysyłka NIE
🔄 Okres zwrotu Dni 30
⏳ Ostatnia aktualizacja 21 czerwca 2024

Najlepsze kody kuponów dla ABOUTYOU

ABOUTYOU KOD ABOUTYOU OPIS OFERTY WYGAŚNIĘCIE
15JANCAR AboutYou Kod kuponu: 15% rabatu na Twoje zamówienie 31 lipca 2024 r.
ANAMA15 About You Kod rabatowy na 15% zniżki na Twoje zamówienie 30 czerwca 2024 r.
ALISALIVE Uzyskaj 15% rabatu na swoje zamówienie AboutYou Kod rabatowy 31 października 2024 r.
HAPPYHOUR Zaoszczędź do 20% zniżki na swoje zamówienie AboutYou Kupon promocyjny 30 września 2024 r.

Sposoby płatności

PAYPAL
ApplePay
Karta kredytowa
Pobranie

Opcje wysyłki

Kurier

Opcje kontaktu

10 Domstraße, Hamburg, Hamburg 22095, DE
O TOBIE
@aboutyou_com
Aboutyou
aboutyou.com

 • ABOUT YOU to niemiecki sklep internetowy z modą, działający w kilku krajach Europy.
 • Została założona w 2014 roku przez Tarka Müllera, Sebastiana Betza, Hannesa Wiese i Sebastiana Sieglitza.
 • Firma oferuje szeroką gamę odzieży, obuwia i akcesoriów dla mężczyzn, kobiet i dzieci różnych marek.
 • ABOUT YOU wyróżnia się zapewnianiem spersonalizowanych doświadczeń zakupowych za pośrednictwem swojej aplikacji i strony internetowej, wykorzystując algorytmy do rekomendowania produktów dostosowanych do preferencji stylistycznych każdego klienta.
 • Na platformie znajdują się także treści takie jak inspiracje modowe, przewodniki po trendach i porady dotyczące stylu
 • Jako młoda firma ABOUT YOU rozwinęła własną markę modową. Zaprojektowana w Berlinie i wszechstronna jak sklep internetowy, etykieta ABOUT YOU zaspokaja wszelkie potrzeby klientów. W kolekcji znajdują się ubrania łatwe w noszeniu, a także buty, torby i dodatki stanowiące uzupełnienie codziennej garderoby.

Krótki poradnik dot AboutYou klienci

 • Strona posiada dobry interfejs użytkownika
 • Naprawdę dobra prezentacja produktu, wysokiej jakości zdjęcia i szczegółowe opisy produktów
 • Łatwy i szybki proces rejestracji członków i płatności
 • Podoba nam się 100-dniowa polityka zwrotów
 • Zarejestruj się jako członek i zapisz się do newslettera, aby być na bieżąco z najnowszymi wyprzedażami i promocjami
 
Prawa autorskie © 2024 Couponius.com. Wszystkie prezentowane informacje mają charakter informacyjny.