Filtry ogólne

Kod rabatowy i kupony ACER

Odkryj najnowsze kody rabatowe i sprawdzone promocje zapewniające ekskluzywne oszczędności w ACER

Twoja ocena: żaden
Ocena: 4.8 - 2 głosów

Aktywne kody rabatowe ACER

Wygasłe kody rabatowe ACER

Ogólne informacje o firmie ACER

 • Acer, co oznacza „Akcja, komunikacja, ewolucja i rewolucja”. to tajwańska międzynarodowa korporacja zajmująca się sprzętem i elektroniką, specjalizująca się w zaawansowanych technologiach elektronicznych.
 • ACER produkuje i sprzedaje komputery, laptopy, tablety, monitory, projektory i smartfony zarówno dla konsumentów, jak i firm.
 • Podoba nam się sposób, w jaki Acer nazwał dział gier Acer Predator, który produkuje wysokowydajne laptopy, komputery stacjonarne, monitory i akcesoria do gier. Produkty te skierowane są do entuzjastów gier i profesjonalistów zajmujących się e-sportem.
 • Głównymi konkurentami produktów ACER są Dell, Hp, Lenovo, Asus i Samsung. Uważamy jednak, że Acer ma ogólnie lepszą ofertę dla komputerów klasy podstawowej i entuzjastów gier.
 • W oficjalnym sklepie internetowym ACER klienci mogą również znaleźć dużą liczbę niedrogich systemów dla początkujących użytkowników lub firm. Uważamy, że firma Acer jest poważnym konkurentem na rynkach wschodzących, oferującym ogólnie dobrą jakość w przystępnych cenach.
 • Podoba nam się polityka bezpłatnej wysyłki i zwrotów dla wszystkich zamówień. Rejestracja jako członek jest również łatwa, a proces składania zamówienia jest prosty.
 • Ogólnie rzecz biorąc, surfowanie po sklepie internetowym ACER jest przyjemnym doświadczeniem, ale jest wiele do poprawy. W przypadku dużej firmy technologicznej witryna wymaga lepszego projektu i ładniejszej ogólnej prezentacji.
 • Jak można się spodziewać, dostępna jest obszerna sekcja wsparcia, w której można znaleźć sterowniki, podręczniki, uzyskać pomoc techniczną, a nawet dołączyć do społeczności Acer, aby dowiedzieć się więcej o produktach Acer.
 • Wysoko cenimy program ACER Green Deals, który wspiera sadzenie drzew na całym świecie za każdy zakup dokonany w ramach programu. To świetny sposób na wspieranie działań proekologicznych.
pusty

Promocje i rabaty oferowane przez ACER

Aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert ACER, zarejestrowaliśmy się jako członkowie na stronie acer.com i przeszukaliśmy witrynę oraz wiele innych źródeł informacji, aby znaleźć najlepszą strategię zakupów dla tej konkretnej witryny. Wierzymy również w siłę recenzji klientów, dlatego sprawdziliśmy wszystkie główne strony z recenzjami, aby uzyskać szybszy dostęp do spostrzeżeń. Oto wnioski, do których doszedł zespół Couponius, aby pomóc Ci bezpieczniej i lepiej robić zakupy na Acer.com:
 • Zdecydowanie zalecamy zarejestrowanie się jako członek, aby uzyskać dostęp do najnowszych promocji i ofert. Członkostwo jest również koniecznością dla klientów ACER, ponieważ można uzyskać dostęp do konta członkowskiego i uzyskać dostęp do gwarancji na produkt, otrzymywać aktualizacje i powiadomienia o swoich produktach.
 • Obecnie ACER oferuje 5% zniżki na pierwsze zamówienie, jeśli zapiszesz się do newslettera.
 • Pamiętaj, aby zawsze odwiedzać sekcję „Wiosenne oszczędności” na stronie internetowej, aby uzyskać dostęp do rabatów do 30% od ceny detalicznej. Nowe pozycje dodawane są codziennie, dlatego też zalecamy sortowanie promocji według dat, aby mieć dostęp do ostatnich nowości w dziale wyprzedaży.
 • Zniżki dla studentów i młodzieży: Acer oferuje obecnie zarejestrowanym studentom 15% zniżki na wszystko, pod warunkiem, że są zarejestrowani w StudentBeans lub Totum lub mają od 16 do 26 lat.
Oto rodzaje wydarzeń wyprzedażowych, których możesz się spodziewać na Acer.com:
 • Kody rabatowe lub Kody promocyjne oferowane na stronie internetowej, na platformach mediów społecznościowych, w biuletynie lub na stronach internetowych osób trzecich.
 • Sprzedaż sezonowa, występująca w określonych porach roku
 • Wyprzedaże błyskawiczne, ograniczone czasowo promocje z głębokimi rabatami na określone produkty.
 • Obecnie w dziale Wiosenna Wyprzedaż można znaleźć rabaty sięgające 30% od ceny detalicznej
 • Oferta bezpłatnej wysyłki dla określonego asortymentu produktów lub dla zamówień powyżej określonej kwoty. Obecnie ACER oferuje bezpłatną dostawę do większości krajów europejskich, ale uprzejmie prosimy o sprawdzenie strony internetowej Acer w celu potwierdzenia.
pusty

Często zadawane pytania dotyczące ACER

Czy ACER oferuje kody rabatowe?

Obecnie dostępnych jest 38 kodów rabatowych i promocji, które będą obowiązywać dla ACER w czerwcu 2024 r., a najnowszy dodany kupon Dzisiaj oferuje 10% zniżki.

Ile możesz zaoszczędzić dzięki kodom rabatowym ACER?

Kwota, którą możesz zaoszczędzić dzięki kodowi rabatowemu od ACER, może się różnić w zależności od wartości zamówienia i wartości oferowanego rabatu. W tej chwili procent zniżki wynosi od 10% do -100 euro, a zaoszczędzona kwota może sięgać kilkuset euro, w zależności od sytuacji.

Jakie są najlepsze kupony i kody rabatowe dla ACER?

Najlepszy zweryfikowany kod rabatowy dla ACER to (ES-MAR-100OFF) i oferuje klientom rabat w wysokości -100 EUR na zakupy w czerwcu 2024 r.

Jak skorzystać z kodu rabatowego ACER?

Łatwy i gwarantowany sposób na skuteczne zastosowanie kodu rabatowego przy zamówieniu Acer

Aktywne kody rabatowe dla ACER

🛍️Kategoria Elektronika
🔥 Wszystkie oferty 38
🎇️Kody rabatowe 36
📌 Oferty 2
➡️ Najlepszy kupon -100€ zniżki
🆕 Najnowszy kupon 10% zniżki
🚚Darmowa wysyłka NIE
🔄 Okres zwrotu Dni 30
⏳ Ostatnia aktualizacja 21 czerwca 2024

Najlepsze kody kuponów dla ACER

KOD ACERA OPIS OFERTY ACERA WYGAŚNIĘCIE
SUMMER-VIP Get Up To 10% Off On Selected Orders At Acer N / A
N/A Uzyskaj wyjątkową zniżkę + bezpłatną wysyłkę. Oszczędzanie nigdy nie było tak proste N / A
WEEKEND5 Oferty z rabatem w Acer: dodatkowe 5% zniżki N / A
WEEKEND Skorzystaj z dodatkowych 5% zniżki na oferty rabatowe, korzystając z kodów kuponów acer.com N / A

Sposoby płatności

PAYPAL
Karta kredytowa

Opcje wysyłki

Kurier

Opcje kontaktu

Taipei, 1F, 88, rozdz. 1, Xintai 5th Rd. Xizhi, Tajwan
Acer
@acer
Acer
acer.com

Słynna marka ACER to tajwańska międzynarodowa firma produkująca sprzęt komputerowy i elektronikę. Kupuj najnowsze produkty Acer, takie jak Chromebooki, laptopy, monitory, komputery stacjonarne i projektory, i oszczędzaj, korzystając z kodów rabatowych ACER.

Prawa autorskie © 2024 Couponius.com. Wszystkie prezentowane informacje mają charakter informacyjny.