Filtry ogólne

BOOKING.COM Kod rabatowy i kupony

Odkryj najnowsze kody rabatowe i sprawdzone promocje zapewniające ekskluzywne oszczędności na BOOKING.COM

Twoja ocena: żaden
Ocena: 4.3 - 3 głosów

Aktywne kody rabatowe BOOKING.COM

Wygasłe kody rabatowe BOOKING.COM

OGÓLNE INFORMACJE O BOOKING.COM

Booking.com to najpopularniejsza na świecie platforma rezerwacji online. Z tego powodu zespół Couponius poświęcił dodatkowy czas i zasoby na napisanie kompleksowego przewodnika, który pomoże Ci w korzystaniu z Booking.com online. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym użytkownikiem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z booking.com, celem tego przewodnika jest zaoszczędzenie Twojego czasu i pomoc w wyborze najlepszych ofert na Twoje wycieczki. Ten przewodnik powstał w wyniku osobistych doświadczeń członków zespołu Couponius, naszych ekspertów oraz wyniku szeroko zakrojonych badań online na Booking.com, konkurencyjnych stronach i źródłach opinii klientów. Uważamy, że recenzje innych osób, które podróżowały z Booking.com i podzieliły się swoimi doświadczeniami online, są niezwykle pomocne w unikaniu błędów i wyborze najlepszych ofert i opcji. Dlatego też uprzejmie prosimy, jeśli chcesz podzielić się z nami czymś związanym z Twoimi doświadczeniami z Booking.com lub jakąkolwiek inną stroną, napisz do nas na adres [email chroniony].

Czym jest Booking.com i jak działa

 • Booking.com to portal oferujący użytkownikom szeroki wybór opcji zakwaterowania na całym świecie. Booking.com oferuje głównie usługi rezerwacji online obiektów takich jak hotele, apartamenty, domy wakacyjne i kurorty. Użytkownicy Booking.com mogą wyszukiwać obiekty na podstawie różnych kryteriów, takich jak lokalizacja, cena, udogodnienia i opinie użytkowników. Platforma skierowana jest zarówno do osób podróżujących w celach wypoczynkowych, jak i biznesowych.
 • Portal Booking.com oferuje także użytkownikom możliwość rezerwacji lotów, wynajmu samochodów w miejscu docelowym, a nawet dokonywania rezerwacji w restauracjach za pośrednictwem swoich partnerów. 
 • Zespół Couponius docenia wysiłki Booking.com polegające na częstym publikowaniu na stronie krótkich przewodników turystycznych po różnych miejscach na całym świecie. Jesteśmy pod wrażeniem różnorodności wybranych miejsc i jakości informacji, dlatego gorąco polecamy szukanie inspiracji w propozycjach Booking.com dotyczących Twoich podróży.
 • W ramach każdego obiektu prezentowanego na stronie użytkownicy mogą znaleźć ocenę przyznaną na podstawie opinii pozostawionych przez klientów. Obiekty są oceniane do 10, w zależności od doświadczenia użytkownika i udogodnień oferowanych przez obiekt. Ponadto na stronie każdej nieruchomości znajdziesz szczegółowe informacje na temat udogodnień oferowanych bezpłatnie lub za opłatą, takich jak parking, Wi-Fi, śniadanie, spa, basen i inne możliwe korzyści, dlatego prosimy o uważne zapoznanie się z udogodnieniami zawartymi w pakiecie lub tymi dostępne za opłatą.
 • Płatności na Boooking.com można dokonać w momencie rezerwacji lub, jeśli obiekt na to pozwala, później, do 48 godzin przed pobytem lub po przybyciu do obiektu. Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami płatności, istnieje możliwość, że w przypadku płatności po dokonaniu rezerwacji całkowity koszt będzie wyższy.
 • Doceniamy bogactwo informacji i możliwości sortowania obiektów obecnych na Booking.com i uważamy serwis za standard branżowy. Doświadczenie użytkownika jest przyjemne i chociaż istnieje niezwykle wiele właściwości i możliwości wyszukiwania, nawigacja po stronie pozostaje prosta i przyjemna.
pusty

Jak zaoszczędzić pieniądze na Booking.com

 • Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać, aby otrzymać najlepsze oferty w serwisie booking.com, jest założenie konta klienta i zapisanie się do newslettera. Ponieważ booking.com bardzo często aktualizuje swoje promocje, aby mieć dostęp do najświeższych ofert, koniecznie trzeba wykupić subskrypcję.
 • Zespół Couponius zaleca zainstalowanie również aplikacji mobilnej booking.com. Uważamy, że jest to najlepszy interfejs umożliwiający dostęp do witryny booking.com. Będziesz mieć dostęp do swoich rezerwacji, promocji i najnowszych ofert na stronie booking.com, gdziekolwiek się znajdziesz. Podoba nam się optymalizacja aplikacji i uważamy, że jest ona absolutnie konieczna, aby uzyskać najlepsze wyniki podczas rezerwacji obiektu na booking.com.
 • Zawsze wybieraj obiekty, które oferują możliwość bezpłatnej anulacji rezerwacji do 48h przed przyjazdem. Dzięki temu, jeśli zaistnieją nieprzewidziane okoliczności, Booking.com zwróci Ci pieniądze.
 • Poszukaj obiektów, które w ramach tego samego budżetu obejmują śniadanie lub inne udogodnienia, takie jak bezpłatny parking, dostęp do spa lub zaplecze relaksacyjne. Ponadto starannie wybieraj nieruchomości, aby zapewniały łatwy dostęp do transportu publicznego podczas podróży do innych krajów lub znajdowały się blisko interesujących Cię obszarów, aby uniknąć dodatkowych kosztów transportu.
 • Oszczędzaj na Booking.com dzięki programowi Genius. Członkowie Booking.com są nagradzani za swoją lojalność w ramach programu Genius. Dzięki temu programowi możesz zyskać dodatkowe zniżki na rezerwacje nieruchomości i samochodów, a także możliwość otrzymania śniadania w cenie lub bezpłatnego przejścia na pokój o podwyższonym standardzie. W ramach programu dostępne są trzy różne poziomy korzyści: Poziom 1 dla początkujących członków, z 10% zniżką na nieruchomości i wynajem samochodów w wybranych lokalizacjach; Poziom 2, gdy osiągniesz liczbę 5 rezerwacji w ciągu 2 lat i oferuje 10-15% zniżki w wybranych lokalizacjach oraz 10% na wynajem samochodu, możliwość bezpłatnego śniadania i upgrade do pokoju o podwyższonym standardzie w wybranych obiektach; Poziom 3, gdy osiągniesz 15 rezerwacji w ciągu 2 lat i zaoferujesz 10-20% zniżki w wybranych lokalizacjach oraz 10% zniżki na wynajem samochodu, bezpłatne śniadanie i upgrade do pokoju o podwyższonym standardzie w wybranych obiektach oraz priorytetowe wsparcie Booking. kom.
 • Zaoszczędź dodatkowo, korzystając z kodów promocyjnych Booking.com: Booking.com oferuje swoim członkom kody rabatowe, czyli ciągi znaków i cyfr, które wpisane w ramach zamówienia online mogą wnieść dodatkowe korzyści do wybranej oferty. Korzyści te mogą obejmować: stały procent od całkowitej kwoty, kwotę odliczoną od całkowitego zamówienia lub inne dodatkowe korzyści, takie jak: śniadanie w cenie, bezpłatny parking na miejscu, upgrade do pokoju o podwyższonym standardzie i wiele innych. 
pusty

Kody promocyjne na Booking.com

 • Ponieważ są one ważnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy podczas rezerwacji przez Booking.com, podamy Ci więcej szczegółów na temat kodów rabatowych, czym są, jak je znaleźć i jak z nich korzystać.
 • Zespół Couponius stale wyszukuje dla Ciebie najlepsze kody rabatowe i kupony, a my publikujemy je codziennie, więc wystarczy, że nas odwiedzisz.
 • Warunki i ograniczenia kodów rabatowych Booking.com: kody rabatowe zawsze mają zastosowanie. Warunki te mogą być związane z minimalną wartością zamówienia, której dotyczą, konkretnym rodzajem produktu, dla którego można je zastosować, czy nawet konkretną marką lub produktem, dla którego oferują korzyść. Przeczytaj uważnie warunki, gdy znajdziesz kod rabatowy booking.com, abyś mógł poprawnie zastosować go do swojego zamówienia i skorzystać ze wszystkich oferowanych przez niego korzyści.
 • Okres ważności kodów rabatowych Booking.com: kody rabatowe, podobnie jak promocje, mają okres ważności, w którym można z nich skorzystać. Każdy publikowany przez nas kod rabatowy ma określony limit czasowy, ponieważ chcemy zaoszczędzić Twój ważny czas i nie chcemy, abyś wypróbowywał kody, które utraciły ważność i nie przyniosły już korzyści Twoim zamówieniom. Warto zauważyć, że czasami te kody rabatowe, nawet jeśli termin podany na booking.com minął, mogą nadal działać, więc jeśli nie znalazłeś dobrego kodu rabatowego i czas na to pozwala, wypróbuj wygasłe kody, ponieważ jest szansa, że ​​zadziałają może nadal działać.
 • Kody rabatowe Booking.com publikowane na Couponius: ponieważ my w zespole Couponius uwielbiamy zniżki, chcemy, aby nasi goście otrzymywali najlepsze promocje i rabaty podczas zakupów na booking.com. Spędzamy więc dużo czasu na studiowaniu serwisu booking.com, newslettera booking.com i kont w mediach społecznościowych booking.com w poszukiwaniu najnowszych kodów rabatowych. Jednocześnie na bieżąco śledzimy również kody publikowane na innych portalach rabatowych i codziennie sprawdzamy w zaufanych źródłach takich jak www.retailmenot.com, www.slickdeals.co.uk, www.coupons-promo-code.com , www.promocode.ac i wiele innych.
 • Na tej stronie znajdziesz listę kodów często sprawdzanych i aktualizowanych przez zespół Couponius. Nie próbuj tylko jednego lub tego, który wydaje się najlepszy dla Twojego zamówienia, ale wypróbuj je wszystkie, a następnie zdecydujesz, który z nich przyniesie Ci najwięcej korzyści i zastosuj go. 
 • Jak zastosować kody promocyjne na booking.com: aby pomóc Ci szybko i poprawnie zastosować kod rabatowy na booking.com, stworzyliśmy na tej stronie poradnik. Przewiń stronę w dół i postępuj zgodnie z instrukcjami stosowania kodów rabatowych na stronie booking.com. Dodaliśmy także obraz, który pozwoli Ci zaoszczędzić dodatkowy czas, pokazując dokładnie, gdzie wpisać kod rabatowy.

Często zadawane pytania dotyczące BOOKING.COM

Czy BOOKING.COM oferuje kody rabatowe?

Obecnie dostępnych jest 29 kodów rabatowych i promocji, które będą obowiązywać na BOOKING.COM w czerwcu 2024 r., a najnowszy dodany kupon Dzisiaj oferuje 15% zniżki.

Ile możesz zaoszczędzić dzięki kodom rabatowym BOOKING.COM?

Kwota, jaką możesz zaoszczędzić dzięki kodowi rabatowemu z BOOKING.COM, może się różnić w zależności od wartości zamówienia i wartości oferowanego rabatu. W tej chwili procent rabatu wynosi od 15% do -100 dolarów, a zaoszczędzona kwota może sięgać kilkuset euro, w zależności od sytuacji.

Jakie są najlepsze kupony i kody rabatowe na BOOKING.COM?

Najlepszy zweryfikowany kod rabatowy dla BOOKING.COM to (WCZESNE LATO24) i oferuje klientom rabat w wysokości -100 USD na zakupy w czerwcu 2024 r.

Czy kody promocyjne działają na Booking.com?

Krótka odpowiedź: tak! Booking.com oferuje członkom kody promocyjne na swojej stronie internetowej, kontach w mediach społecznościowych i biuletynach.

Jakie kody promocyjne oferuje Booking.com?

Oto rodzaje kodów promocyjnych Booking.com, których możesz się spodziewać:
 • Vouchery dla nowych członków
 • Kupony dla obecnych członków
 • Bezpłatne kupony na aktualizację

Gdzie mogę znaleźć kod promocyjny na Booking.com?

Kody promocyjne Booking.com można znaleźć na naszej stronie internetowej, kontach w mediach społecznościowych, w biuletynach e-mailowych, a nawet na stronach z kuponami, takich jak www.coupons-promo-code.com, www.vouchercodes.co.uk, www.promocodis.com, www.retailmenot.com lub www.dealspotr.com.

Czy mogę wielokrotnie skorzystać z kodu promocyjnego Booking.com?

Cóż, to zależy od konkretnych warunków określonych przez Booking.com dla tego konkretnego kodu. Aby dowiedzieć się, czy można skorzystać z kodu rabatowego wielokrotnie, należy zapoznać się z regulaminem związanym z kodem.

Czy kody promocyjne Booking.com mają datę ważności?

Wszystkie kody promocyjne Booking.com są ważne tylko przez ograniczony czas, więc sprawdź datę ważności.

Co się stanie, jeśli mój kod promocyjny Booking.com nie zadziała?

Jeżeli wprowadzony kod nie działa należy:
 • sprawdź, czy poprawnie wpisałeś kod
 • sprawdź datę ważności kodu
 • sprawdź, czy obowiązują ograniczenia (niektóre kody promocyjne obowiązują tylko w przypadku niektórych artykułów lub kategorii.
 • upewnij się, że próbujesz użyć kodu dla właściwych produktów).
Jeśli to wszystko nie zadziała, zawsze możesz poszukać innego kodu rabatowego i wypróbować go.

Jak skorzystać z kodu promocyjnego na Booking.com

Upewnij się, że otrzymujesz najlepsze oferty na Booking.com, korzystając z KUPONÓW rabatowych. Wykorzystaj w pełni swoje przyszłe podróże, oszczędzając za każdym razem

 • 1
  Wejdź na Booking.com i skorzystaj z pola wyszukiwania, aby znaleźć dostępne oferty i inne oferty promocyjne.
 • 2
  Wybierz hotel, hostel lub inny rodzaj zakwaterowania, który znajdziesz i zdecyduj o pokoju.
 • 3
  Wejdź na stronę kuponu, wyszukaj dostępne kody, a gdy znajdziesz odpowiedni dla Twojego zamówienia, skopiuj go do schowka lub zapisz na kartce lub dokumencie Word.
 • 4
  Wróć do Booking.com, zaloguj się na swoje konto lub utwórz je w tym kroku, a na stronie podsumowania rezerwacji wklej swój kod w polu promocyjnym – Wpisz swój kod promocyjny – lub wpisz go ręcznie za pomocą klawiatury.
 • 5
  Kliknij przycisk Zastosuj i sfinalizuj proces rezerwacji.

Aktywne kody rabatowe dla BOOKING.COM

🛍️Kategoria Podróże
🔥 Wszystkie oferty 29
🎇️Kody rabatowe 7
📌 Oferty 22
➡️ Najlepszy kupon -100 USD zniżki
🆕 Najnowszy kupon 15% zniżki
🚚Darmowa wysyłka TAK
🔄 Okres zwrotu Dni 30
⏳ Ostatnia aktualizacja 21 czerwca 2024

Najlepsze kody kuponów na BOOKING.COM

KOD BOOKING.COM OPIS OFERTY BOOKING.COM WYGAŚNIĘCIE
N/A Zaoszczędź 15% na pobytach na całym świecie dzięki rezerwacji N / A
N/A Kliknij, aby zobaczyć tani wynajem samochodów N / A
N/A Ciesz się 10% rabatem na zakupy po rejestracji e-mailem N / A
N/A Uzyskaj 10% zniżki na wybrane wypożyczalnie samochodów. Specjalne zniżki na Booking.com N / A

Sposoby płatności

PAYPAL
ApplePay
Karta kredytowa

Opcje wysyłki

Przez e-mail

Opcje kontaktu

Oosterdokskade 163, 1011 DL, Amsterdam, Holandia
Booking.com
@booking.com
Booking.com
booking.com

BOOKING.com CECHY I KORZYŚCI 
 • Potrzebujesz więcej powodów, aby skłonić Cię do korzystania z Booking.com? Poniżej znajdziesz funkcje i zalety jednej z wiodących na świecie cyfrowych firm turystycznych .
 • Ponad 30.000.000 150.000 24 ofert obejmujących 7 XNUMX miejsc docelowych. Całodobowa obsługa klienta.
 • Dostęp do programu lojalnościowego Genius i programu partnerskiego, który przyniesie Ci niesamowite nagrody i korzyści.
 • Brak opłat rezerwacyjnych.
 • Gwarancja dopasowania ceny.
BOOKING.com WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE OSZCZĘDZANIA
 • Czy lubisz podróżować, ale czasami wydaje Ci się to trochę drogie? Nasze wskazówki dotyczące oszczędzania pomogą Ci zmienić zdanie. Każdego dnia będziesz chciał podróżować coraz więcej.
 • Zapisz się do newslettera, aby odblokować Sekretne Oferty.
 • Zyskaj 15% zniżki dzięki ofertom wypadowym.
 • Pobierz aplikację, aby uzyskać ekskluzywne zniżki tylko na urządzenia mobilne.
 • Gromadź mile za każdą rezerwację hotelu.
 • Zarezerwuj następną wycieczkę w Czarny Piątek, wyprzedaż świąteczną lub inne specjalne wydarzenia wyprzedażowe i uzyskaj co najmniej 15% zniżki jako zniżkę.
Prawa autorskie © 2024 Couponius.com. Wszystkie prezentowane informacje mają charakter informacyjny.