Filtry ogólne

Kod rabatowy i kupony FLIXBUS

Odkryj najnowsze kody rabatowe i sprawdzone promocje zapewniające ekskluzywne oszczędności w FLIXBUS

Twoja ocena: żaden
Ocena: 4.3 - 4 głosów

Aktywne kody rabatowe FLIXBUS

Ogólne informacje o FlixBusie

Jeśli trafiłeś na tę stronę, to na pewno szukasz biletu FlixBus. Nie ma znaczenia, czy podróżowałeś już FlixBusem, czy jest to Twój pierwszy raz; zespół Couponius napisał ten przewodnik dla wszystkich podróżujących FlixBusem. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wziąć pod uwagę każdy możliwy aspekt podróży oraz najlepsze sposoby planowania i rezerwacji wycieczek FlixBusem, do tego stopnia, że ​​mamy pewność, że ten przewodnik pomoże każdemu, niezależnie od tego, jak bardzo jest doświadczony lub niedoświadczony. chwila.  Przygotowując ten materiał, skorzystaliśmy z doświadczenia członków naszego zespołu, znanych nam osób, ale także zasobów internetowych innych podróżników i autorytetów branżowych, takich jak renomowane portale podróżnicze, blogerzy podróżniczy i strony z recenzjami cieszące się wysoką reputacją i popularnością. Poświęć kilka minut poniżej, aby obejrzeć ten materiał i odkryć skuteczne sposoby podróżowania i oszczędzania z FlixBusem, niezależnie od tego, skąd pochodzisz.

Czym jest FlixBus i jak działa:

 • FlixBus to globalny dostawca usług mobilnych, który obiecuje zmienić sposób podróżowania milionów ludzi na całym świecie. Będąc unikalnym połączeniem start-upu technologicznego, firmy z branży e-commerce i klasycznego operatora transportu, FlixBus stał się niedawno liderem rynku w wielu różnych regionach i w bardzo krótkim czasie stworzył największą w Europie sieć autobusów dalekobieżnych. 
 • Wizją FlixBus jest zaoferowanie swoim pasażerom inteligentnej platformy umożliwiającej zrównoważone podróżowanie. Ma na celu ułatwienie rezerwacji, a podróżowanie było wygodne, niedrogie i przyjazne dla środowiska.
 • Obecnie flota FlixBusa składa się z ponad 4000 autokarów w ponad 40 krajach i obsługujących ponad 5500 kierunków. Zespół FlixBus odpowiada za model biznesowy, ciągły rozwój sieci transportowej, rozwiązania technologiczne i współpracę z innymi lokalnymi przewoźnikami, specjalistami w tej dziedzinie, w celu integracji z siecią FlixBus.
 • Wierzymy, że aplikacja mobilna jest niezbędna do dobrego korzystania z FlixBusa. Dzięki niemu będziesz mieć dostęp do rezerwacji, tras, ofert i wszystkich innych dostępnych opcji w dowolnym momencie, na wyciągnięcie ręki, o każdej porze. Naprawdę doceniamy to, że w aplikacji możesz śledzić autobusy FlixBus w czasie rzeczywistym, możesz dowiedzieć się, jak szybko przybędą na dowolny przystanek, dzięki czemu możesz lepiej zaplanować swój rozkład jazdy.
pusty

Jak zaoszczędzić pieniądze rezerwując we FlixBusie:

 • Główną wskazówką dotyczącą oszczędzania pieniędzy z FlixBusem jest wcześniejsze zaplanowanie i zarezerwowanie biletów. Zawsze planuj trasę i rezerwuj bilety FlixBus z wyprzedzeniem, aby uzyskać najniższe ceny. Powinieneś mieć świadomość, że bezpośrednie trasy FlixBusem, bez przesiadek w celu dotarcia do celu na długich trasach, mogą być nieco droższe, więc weź to również pod uwagę. Jeśli nie masz torby i czas nie jest najważniejszy, wybierz tańszą podróż, nawet jeśli wiąże się to ze zmianą jednej lub dwóch tras FlixBusem.
 • Kierując się ideą planowania z wyprzedzeniem, w miarę możliwości prosimy o rezerwację biletów w obie strony. Jeśli podróżujesz do miejsca, z którego wracasz, rezerwacja biletów powrotnych będzie zawsze tańsza niż dwa komplety biletów kupowane osobno.
 • Autobusy nocne: jeśli bardziej interesuje Cię cel podróży niż podróż, radzimy rozważyć możliwość rezerwacji miejsca w autobusach kursujących nocą na długich dystansach. Są tańszą opcją i nie mają tylu przystanków, co zwykłe autobusy.
 • Zaplanuj mądrze i podziel swój bagaż na dwa bezpłatne limity bagażu: bagaż osobisty, który zabierzesz ze sobą w kabinie (gdzie radzimy zabrać ze sobą rzeczy osobiste i kosztowności) oraz bagaż podręczny, który będziesz mógł przechowywać w dedykowanej przestrzeni bagażowej. Za każdy dodatkowy bagaż lub bagaż osobisty z nadwagą pobierana jest dodatkowa opłata, co zwiększa koszt podróży. Bardziej szczegółowe informacje na temat wymiarów i wagi znajdziesz na bilecie FlixBus.
 • Nie rezerwuj miejsc preferencyjnych, jeśli nie planujesz cieszyć się scenerią, miejsca preferencyjne kosztują dodatkowo podczas rezerwacji. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​standardowe siedzenia i tak są wygodne, a w wielu autobusach nie ma miejsc siedzących i nikt nie będzie brał pod uwagę liczby miejsc podanych na bilecie.
 • Wykorzystaj kod rabatowy za każdym razem, gdy rezerwujesz bilet FlixBus: jeśli posiadasz konto FlixBus i zapisałeś się do newslettera, często podróżujesz lub śledzisz kanał FlixBus w mediach społecznościowych, będziesz mógł otrzymywać kody rabatowe od FlixBus. Kody te, będące ciągami znaków i cyfr, można wprowadzić przy kasie i uzyskać zniżkę na całkowity koszt. W następnej kolumnie podajemy więcej szczegółów na temat kodów kuponów FlixBus, gdzie je znaleźć i jak je zastosować.

Kupony rabatowe FlixBus

 • FlixBus oferuje klientom kupony rabatowe, zwane również kuponami rabatowymi, bezpośrednio na stronie internetowej, na kontach w mediach społecznościowych FlixBus, w biuletynie lub na wyspecjalizowanych stronach internetowych zniżkowych, takich jak www.coupons-promo-code.com, www.vouchercodes.co.uk , www.picodi.com, www.retailmenot.com lub www.dealspotr.com.
 • Warunki i ograniczenia kodów rabatowych FlixBus: kody rabatowe zawsze posiadają warunki stosowania. Warunki te mogą być związane z minimalną wartością zamówienia, której dotyczą, konkretnym rodzajem produktu, dla którego można je zastosować, czy nawet konkretną marką lub produktem, dla którego oferują korzyść. Przeczytaj uważnie warunki, gdy znajdziesz kod rabatowy FlixBus, aby poprawnie zastosować go do swojego zamówienia i skorzystać ze wszystkich oferowanych przez niego korzyści.
 • Okres ważności kodów rabatowych FlixBus: kody rabatowe, podobnie jak promocje, mają okres ważności, w którym można z nich skorzystać. Każdy publikowany przez nas kod rabatowy ma również określony ten limit czasowy, ponieważ chcemy zaoszczędzić Twój ważny czas i nie chcemy, abyś wypróbowywał kody, które utraciły ważność i nie przynoszą już korzyści Twoim zamówieniom. Warto zaznaczyć, że czasami te kody rabatowe, nawet jeśli termin podany przez FlixBus minął, mogą nadal działać, więc jeśli nie znalazłeś dobrego kodu rabatowego, a czas na to pozwala, wypróbuj wygasłe kody, ponieważ jest szansa, że ​​zadziałają może nadal działać.
 • Kody rabatowe FlixBus publikowane na Couponius: ponieważ my w zespole Couponius uwielbiamy zniżki, chcemy, aby nasi goście otrzymywali najlepsze oferty i zniżki podczas zakupów we FlixBus. Dlatego spędzamy dużo czasu na przeglądaniu strony internetowej FlixBus, biuletynu FlixBus i kont w mediach społecznościowych FlixBus w poszukiwaniu najnowszych kodów rabatowych. Jednocześnie na bieżąco śledzimy również kody publikowane na innych portalach rabatowych i codziennie sprawdzamy zaufane źródła takie jak www.retailmenot.com, www.slickdeals.co.uk, www.coupons-promo-code.com , www.promocode.ac i wiele innych.
 • Na tej stronie znajdziesz listę kodów często sprawdzanych i aktualizowanych przez zespół Couponius. Nie próbuj tylko jednego lub tego, który wydaje się najlepszy dla Twojego zamówienia, ale wypróbuj je wszystkie, a następnie zdecydujesz, który z nich przyniesie Ci najwięcej korzyści i zastosuj go. 
 • Jak zastosować kody rabatowe w FlixBus: aby pomóc Ci szybko i poprawnie zastosować kod rabatowy FlixBus, na tej stronie stworzyliśmy przewodnik. Przewiń stronę w dół i postępuj zgodnie z instrukcjami stosowania kodów rabatowych na stronie FlixBus. Dodaliśmy także obraz, który pozwoli Ci zaoszczędzić dodatkowy czas, pokazując dokładnie, gdzie wpisać kod rabatowy.

Jeszcze kilka wskazówek dla podróżujących FlixBusem

Kilka dodatkowych wskazówek, które nawet jeśli nie pomogą Ci zaoszczędzić pieniędzy, mogą poprawić Twoje wrażenia z FlixBusa i na pewno pomogą Ci w podróży: 
 • Przyjdź na przystanek wcześniej, nie wszystkie przystanki są takie same i prawdopodobnie dostaniesz lepsze miejsca;
 • Zrób zrzut ekranu swojego biletu, aby upewnić się, że masz go przy sobie, ponieważ aplikacja może się nie uruchomić lub połączenie internetowe może być niedostępne podczas wejścia na pokład.
 • Przygotuj dowód osobisty i bilety jeszcze przed wejściem do autobusu. System FlixBus umożliwia pasażerom skanowanie dokumentów, a przygotowanie ich z wyprzedzeniem sprawia, że ​​jest to łatwiejsze i szybsze. Należy również pamiętać, że autobusy FlixBus odjeżdżają z przystanku bardzo szybko po zakończeniu wejścia na pokład.
 • Nie wszystkie autobusy FlixBus są zielone i mają logo FlixBus. Czasami lokalni partnerzy FlixBus nie dysponują autobusami tej marki, dlatego koniecznie przeczytaj numer linii autobusowej na bilecie i znajdź peron, na który przyjedzie Twój autobus.
 • Oto nasze opinie na temat floty autobusowej FlixBus według naszych doświadczeń: Zmodernizowane, czyste autobusy i całkiem nowe modele. Fotele całkiem wygodne, naszym zdaniem lepsze od foteli w samolocie. W autobusie znajdziesz toalety, darmowe Wi-Fi z dość wolnym łączem ograniczonym do 100mb na podróż. Wszystkie autobusy mają gniazdka elektryczne między siedzeniami, tylko jedno w rzędzie. 

Ostateczna konkluzja

Zespół Couponius powszechnie uważa FlixBus za najlepszą firmę oferującą szybki, niezawodny i tani transport autobusowy. Głównymi konkurentami na rynku UE są Eurolines i National Express i nawet jeśli usługi nie różnią się radykalnie, uważamy FlixBus za złoty standard w podróżach autobusowych i chętnie ponownie z nimi będziemy podróżować.

Często zadawane pytania dotyczące FLIXBUS

Czy FLIXBUS oferuje kody rabatowe?

Obecnie dostępnych jest 40 kodów rabatowych i promocji, które będą obowiązywać dla FLIXBUS w czerwcu 2024 r., a najnowszy dodany kupon Dzisiaj oferuje % zniżki.

Ile możesz zaoszczędzić dzięki kodom rabatowym FLIXBUS?

Kwota, którą możesz zaoszczędzić dzięki kodowi rabatowemu od FLIXBUS, może się różnić w zależności od wartości zamówienia i wartości oferowanego rabatu. W tej chwili procent rabatu wynosi od % do 65%, a zaoszczędzona kwota może sięgać kilkuset euro, w zależności od sytuacji.

Jakie są najlepsze kupony i kody rabatowe dla FLIXBUS?

Najlepszy zweryfikowany kod rabatowy dla FLIXBUS to (NFSUKK4MBK ) i oferuje klientom rabat w wysokości 65% na zakupy w czerwcu 2024 roku.

JAK ZNALEŹĆ NAJNOWSZE KUPONY DLA FLIXBUS.COM?

Najnowsze kupony na FLIXBUS.COM można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej oraz na określonych stronach internetowych, takich jak www.coupons-promo-code.com, www.dealspotr.com, www.slickdeals.net, www.groupon.co.uk, www .hotdeals.com lub www.shopper.com.

CZY MOGĘ ZAPŁACIĆ Z PAYPAL NA FLIXBUS.COM?

Tak, możesz zapłacić przez PayPal na FLIXBUS.COM.

CZY FLIXBUS.COM OFERUJE BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ?

Tak, bilet elektroniczny otrzymasz bezpłatnie bezpośrednio na swój adres e-mail oraz w aplikacji.

CO MOGĘ ZROBIĆ, JEŚLI KUPON FLIXBUS.COM NIE DZIAŁA?

Jeśli kod kuponu FLIXBUS.COM nie działa, zalecamy skorzystanie z naszych sztuczek i wskazówek, aby zidentyfikować źródło błędu i dowiedzieć się, jak go naprawić. Po pierwsze, jeśli wpisałeś kod ręcznie, być może popełniłeś błąd podczas pisania. Dokładnie sprawdź swój wpis i upewnij się, że zwróciłeś uwagę na duże i małe litery oraz że nie wstawiłeś spacji między znakami. Dodatkowo musisz postępować zgodnie z tą samą sekwencją cyfr i liter, która pojawia się w naszej bazie danych. Możesz uniknąć wszystkich tych kłopotów, po prostu używając funkcji kopiuj-wklej od samego początku, aby poprawnie przenieść kod. Po drugie, każdy kod kuponu flixbus z naszej strony ma swoje własne warunki realizacji. Uważnie przeczytaj szczegóły kodu kuponu, aby dowiedzieć się, jakich zasad musisz przestrzegać. Czasami kod jest ważny dla minimalnej wartości rezerwacji lub dla określonych miejsc docelowych, podczas gdy innym razem kod jest ważny dla nowych lub istniejących klientów. Po trzecie, jeśli sprawdziłeś wszystkie powyższe, a system nadal generuje komunikat o błędzie, oznacza to, że wykorzystałeś już ten sam kod kuponu flixbus przy poprzednim zamówieniu. Nie możesz go już używać, ponieważ już wygasł. Pamiętaj, że nie możesz użyć więcej niż raz tego samego kodu kuponu.

Czy mogę wykorzystać wiele kodów kuponów w Flixbusie?

Niestety nie, Flixbus pozwala na użycie tylko jednego kodu w jednym zamówieniu, dlatego wybierz kupon najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

Jak zrealizować kod kuponu Flixbus?

Aby zastosować kod kuponu lub kod kuponu Flixbus, postępuj zgodnie z instrukcjami na tej stronie. Znajdziesz tu również ekran wydruku, który pokaże Ci, gdzie wpisać kod, aby skorzystać z oferty.

Jak skutecznie wykorzystać kod kuponu FlixBus online

Wybierz mądrze, podróżuj ekologicznie i zaoszczędź na następnej podróży autobusem, korzystając z kodów kuponów na FlixBus.com

 • 1
  Przeglądaj PromoCode.how w poszukiwaniu najlepszej oferty i kliknij „Kopiuj”, aby zapisać kod kuponu do późniejszego wykorzystania
 • 2
  Wejdź na FlixBus.com, wybierz miejsce docelowe i podaj wszystkie szczegóły podróży
 • 3
  Na stronie „Rezerwacja” uzupełnij dane pasażerów, miejsca i dodatki, a następnie przejrzyj całe zamówienie
 • 4
  Tuż pod całkowitą kwotą do zapłaty znajdź przycisk „Wprowadź kupon”, który należy kliknąć
 • 5
  Wpisz lub wklej dokładnie zapisany wcześniej Kod Kuponu i kliknij „Zrealizuj”, aby otrzymać potwierdzenie

Aktywne kody rabatowe dla FLIXBUS

🛍️Kategoria
🔥 Wszystkie oferty 40
🎇️Kody rabatowe 21
📌 Oferty 19
➡️ Najlepszy kupon 65% zniżki
🆕 Najnowszy kupon Rabat 30 GBP
🚚Darmowa wysyłka TAK
🔄 Okres zwrotu Dni 30
⏳ Ostatnia aktualizacja 21 czerwca 2024

Najlepsze kody kuponów dla FLIXBUS

KOD FLIXBUSA OPIS OFERTY FLIXBUS WYGAŚNIĘCIE
N/A Otrzymuj ekskluzywne zniżki i oferty dzięki rejestracji e-mailowej N / A
15DD Flixbus: 30 GBP zniżki na każde zamówienie N / A
215DD Uzyskaj 30 GBP zniżki na wybór Flixbus, jeśli dodasz ten kod kuponu do swojego zakupu N / A
WELCOME20 Zaoszczędź 20% zniżki, jeśli zrobisz zakupy teraz N / A

Sposoby płatności

PAYPAL
ApplePay
Karta kredytowa

Opcje wysyłki

Przez e-mail

Opcje kontaktu

Flix SE, Friedenheimer Brücke 16, 80639 München Niemcy
Flixbus
@FlixBus
Flixbus
flixbus.pl

Dzięki dużej flocie autobusów FlixBus sprawia, że ​​ekologiczne podróżowanie jest niedrogie i łatwe. Sieć FlixBus rozciąga się na całą Europę, USA, Kanadę, Turcję i Brazylię. Łatwo i niedrogo dowiedz się o trasach, limicie bagażu i cenach biletów na FlixBus.com i zaoszczędź na swojej podróży, korzystając z kodów promocyjnych.  

CECHY I KORZYŚCI FLIXBUS.COM

Miej Europę na wyciągnięcie ręki i uzyskaj dostęp do ekskluzywnych funkcji i korzyści.

 • Wspaniały Program Partnerski z wysokimi stawkami prowizyjnymi i dedykowanym Zespołem Obsługi Klienta.
 • Różne metody płatności, w tym Apple Pay i Google Pay.
 • Ponad 400.000 XNUMX połączeń dziennie.
 • Dostęp do ponad 2500 miejsc w 36 krajach Europy.
 • Brak opłaty za rezerwację i bezpłatne anulowanie.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE OSZCZĘDZANIA FLIXBUS.COM

Zaoszczędź jeszcze więcej na następnej przygodzie w podróży i skorzystaj z jednej z naszych wskazówek dotyczących oszczędzania flixbus, aby obniżyć koszty biletu autobusowego.

 • Zapisz się do newslettera, aby otrzymać 10% zniżki na następną rezerwację.
 • Uzyskaj do 10% rabatu powitalnego na swoją pierwszą rezerwację we FlixBusie.
 • Pobierz aplikację, aby otrzymać 10% zniżki w aplikacji
 • Zarezerwuj wcześniej i podróżuj w grupach, aby uzyskać ogromne zniżki.
 • Zarezerwuj podczas specjalnych wydarzeń wyprzedażowych, takich jak Czarny Piątek, Cyberponiedziałek, Dzień Singla i Wyprzedaże Świąteczne, aby otrzymać do 80% zniżki na następne wakacje.
Prawa autorskie © 2024 Couponius.com. Wszystkie prezentowane informacje mają charakter informacyjny.