Filtry ogólne

REVOLUT Kod rabatowy i kupony

Odkryj najnowsze kody rabatowe i sprawdzone promocje zapewniające ekskluzywne oszczędności w REVOLUT

Twoja ocena: żaden
Ocena: 5 - 1 głosować

Aktywne kody rabatowe REVOLUT

Ogólne informacje o Revolucie

 • Revolut to brytyjska firma z branży technologii finansowych, która oferuje usługi bankowe, głównie za pośrednictwem aplikacji mobilnej.
 • Revolut powstał w 2015 roku z celem świadczenia innowacyjnych usług bankowych i finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem międzynarodowych przelewów pieniężnych i wymiany walut.
 • Revolut zapewnia szereg usług finansowych, w tym konta wielowalutowe, kantor wymiany walut, karty debetowe, obsługę kryptowalut, narzędzia budżetowania, ubezpieczenia i inne produkty finansowe.
 • Revolut szybko rozszerzył swoją bazę użytkowników na całym świecie i ma silną pozycję w Europie. Uruchomił także usługi w innych regionach, w tym w Ameryce Północnej i regionie Azji i Pacyfiku.
 • Revolut działa w modelu freemium, oferując podstawowe usługi bezpłatnie oraz dodatkowe funkcje dostępne w ramach planów abonamentowych premium.
pusty

Promocje i oferty dla członków Revolut

 • Istnieją cztery różne typy kart Revolut, każdy odpowiadający innemu planowi: Standard, Plus, Premium i Metal. Oto funkcje i zalety każdego z nich:
 • Standardowe karty Revolut są najbardziej podstawowym rodzajem kart i nie wymagają miesięcznej opłaty.
 • Karty Plus Revolut objęte są miesięczną opłatą w wysokości 2.99 GBP/2.99 EUR/(niedostępne w USA), ale oferują kilka dodatkowych funkcji, takich jak zwrot pieniędzy za niektóre zakupy i bankowość internetowa.
 • Karty Premium Revolut mają miesięczną opłatę w wysokości 5.99 GBP/7.99 EUR/9.99 USD, ale oferują szerszy zakres funkcji, takich jak ubezpieczenie podróżne i ubezpieczenie telefonu komórkowego.
 • Z kartami Metal Revolut wiąże się miesięczna opłata wynosząca 12.99 GBP/13.99 EUR/12.99 USD, ale oferują one szereg zaawansowanych funkcji, takich jak usługi concierge i dostęp do poczekalni na lotnisku.
Wszystkie karty Revolut oferują bezpłatne wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą, a także wymianę walut po rzeczywistym kursie wymiany. W aplikacji Revolut możesz także poprosić o kartę wirtualną. Karta wirtualna Revolut to, jak sama nazwa wskazuje, karta wirtualna, której można używać do dokonywania płatności za pośrednictwem smartfona, a nawet zakupów online i może być jednorazowa lub wielokrotnego użytku. pusty

Nagrody Revolut i kody polecające

Za każdego znajomego, którego polecisz Revolut, otrzymasz nagrodę pieniężną w wysokości 10 GBP, 25 GBP, 50 GBP, 100 GBP lub, jeśli będziesz mieć szczęście, 200 GBP! Nagroda Revolut może zostać przyznana tylko wtedy, gdy zaproszony przez Ciebie znajomy wykonał wszystkie wymagane kroki przed upływem terminu:
 • Zarejestruj się za pomocą unikalnego linku polecającego i zweryfikuj swoją tożsamość;
 • Dodaj pieniądze do swojego konta Revolut za pomocą karty lub przelewu bankowego. Nie liczą się przelewy pomiędzy kontami Revolut i dodawanie pieniędzy za pomocą Apple Pay lub Google Pay;
 • Zamów fizyczną kartę Revolut;
 • Dokonaj 3 legalnych zakupów za pomocą wirtualnej lub fizycznej karty Revolut, online lub w sklepie. Zakupy za pomocą Apple Pay lub Google Pay również będą działać. Trzy zakupy muszą być większe lub równe minimalnej kwocie widocznej na ekranie Poleceń.
   

Aplikacja Revolut

 • Aplikacja Revolut oferuje lepszą alternatywę dla zwykłego systemu bankowego, jeśli chodzi o usługi takie jak obsługa klienta i ochrona prywatności.
 • Aplikacja posiada łatwy w użyciu interfejs użytkownika, który został zaprojektowany tak, aby był wygodny dla użytkowników.
 • Karty Revolut ułatwiają dokonywanie zakupów w ponad 30 walutach krajowych przy 0% prowizji.
 • Revolut świetnie sprawdza się podczas podróży zagranicznych, ponieważ możesz wydawać pieniądze w lokalnej walucie i wymieniać je po najlepszym możliwym kursie.
 • Revolut sprawdził się naprawdę świetnie w sytuacjach, gdy potrzebne były pilne płatności, bo błyskawiczny transfer środków pomiędzy kontami.

Często zadawane pytania dotyczące REVOLUT

Czy REVOLUT oferuje kody rabatowe?

Obecnie dostępnych jest 12 kodów rabatowych i promocji, które będą obowiązywać w REVOLUT w czerwcu 2024 r., a najnowszy dodany kupon Dzisiaj oferuje % rabatu.

Ile możesz zaoszczędzić dzięki kodom rabatowym REVOLUT?

Kwota, którą możesz zaoszczędzić dzięki kodowi rabatowemu REVOLUT, może się różnić w zależności od wartości zamówienia i wartości oferowanego rabatu. W tej chwili procent rabatu wynosi od % do -60 GBP, a zaoszczędzona kwota może sięgać kilkuset euro, w zależności od sytuacji.

Jakie są najlepsze kupony i kody rabatowe dla REVOLUT?

Najlepszy zweryfikowany kod rabatowy dla REVOLUT to (titoua3qj4) i oferuje klientom rabat w wysokości -60 GBP na zakupy w czerwcu 2024 r.

Jakie są rzeczywiste kody rabatowe i oferty promocyjne dla REVOLUT?

Czy Revolut jest bankiem?

Revolut Bank UAB posiada pełną licencję bankową na Litwie, która pozwala mu oferować transgraniczne usługi bankowe naszym klientom biznesowym w EOG.

Co dokładnie robi Revolut?

Revolut to zasadniczo bank internetowy, który umożliwia utworzenie i przesłanie konta online. Z tego konta możesz dokonywać płatności i zakupów online za granicą.

Czy Revolutowi można zaufać?

Revolut istnieje na rynku od 2015 roku. Revolut zapewnia, że ​​Twoje pieniądze są przechowywane na zabezpieczonym koncie w regulowanym banku lub w wysokiej jakości płynnych aktywach. Twoje oszczędności są zdeponowane w bankach partnerskich.

Czy korzystanie z Revolut jest bezpłatne?

Revolut to przedpłacona karta Visa, z której można korzystać w Wielkiej Brytanii i za granicą. Plan Standard jest bezpłatny, ale ma ograniczenia dotyczące kwoty bezpłatnych wydatków zagranicznych.

Czy mogę użyć kodu polecającego w Revolut?

Tak, Revolut umożliwia klientom wykorzystanie kodów w celu promowania swoich usług. Na przykład, jeśli polecisz znajomego, obecnie otrzymasz aż do 50 $.

Jak mogę zaoszczędzić na Revolut Premium

Aby uzyskać lepszą ofertę na Revolut Premium, musisz wykupić abonament na 12 miesięcy, a obecnie otrzymasz 3 miesiące bezpłatnej usługi.

Jak dodać Revolut

Aktywne kody rabatowe dla REVOLUT

🛍️Kategoria Inne
🔥 Wszystkie oferty 12
🎇️Kody rabatowe 12
📌 Oferty 0
➡️ Najlepszy kupon -60£ zniżki
🆕 Najnowszy kupon 15% zniżki
🚚Darmowa wysyłka NIE
🔄 Okres zwrotu Dni 30
⏳ Ostatnia aktualizacja 21 czerwca 2024

Najlepsze kody kuponów dla REVOLUT

KOD REVOLUTA OPIS OFERTY REVOLUT WYGAŚNIĘCIE
titoua3qj4 Uzyskaj 60 GBP zniżki przy pierwszym użyciu karty Revolut N / A
GET15EURO Skorzystaj z rabatu 15 GBP N / A
WELCOME15 Skorzystaj z rabatu do 15% na dowolny plan Revolut N / A
BF50 Wyprzedaż z okazji Czarnego Piątku: Zaoszczędź do 50% na planach Revolut Premium i Metal N / A

Sposoby płatności

Karta kredytowa

Opcje wysyłki

Przez e-mail

Opcje kontaktu

7 Westferry Circus, Canary Wharf, Londyn, Anglia, E14 4HD
Revolut
Aplikacja @Revolut
Revolut
revolut.com

Krótki przewodnik dla klientów Revolut

 • Ogólnie rzecz biorąc, Revolut to bezpieczna usługa, która oferuje łatwe i elastyczne sposoby zarządzania pieniędzmi, wydawania i wysyłania płatności na całym świecie.
 • Revolut świetnie nadaje się do dokonywania wpłat i wypłat w kraju i za granicą.
 • Wybór naszego redaktora: Karty wirtualne Revolut są świetne, jeśli robisz zakupy online u nieznanego sprzedawcy, ponieważ możesz dokonać transakcji, a następnie anulować kartę, jeśli zagraża to bezpieczeństwu.
Prawa autorskie © 2024 Couponius.com. Wszystkie prezentowane informacje mają charakter informacyjny.