Filtry ogólne

Kod rabatowy i kupony VIDAXL

Odkryj najnowsze kody rabatowe i sprawdzone promocje zapewniające ekskluzywne oszczędności w VIDAXL

Twoja ocena: żaden
Ocena: 4.8 - 2 głosów

Aktywne kody rabatowe VIDAXL

Ogólne informacje o VidaXL

Niniejszy poradnik zakupowy dla VidaXL przeznaczony jest zarówno dla nowych klientów, jak i tych, którzy posiadają już konto i złożyli już zamówienia na stronie.  My, zespół Couponius, kochamy zniżki, dlatego chcemy dzielić się z innymi sposobami oszczędzania i najlepszymi strategiami robienia zakupów w VidaXL.  Aby napisać ten przewodnik, skorzystaliśmy ze strony internetowej VidalXL, otworzyliśmy konto członkowskie i zasubskrybowaliśmy biuletyn. Ponadto, ponieważ opinie innych klientów są dla nas bardzo ważne, śledziliśmy główne witryny z recenzjami, aby dowiedzieć się, jak poszły doświadczenia innych klientów, na co należy zwrócić uwagę i co możemy zrobić, aby poprawić doświadczenie zakupów na VidaXL. pusty

Co to jest VidaXL i jak działa

 • VidaXL to internetowy portal oferujący meble, akcesoria do domu i ogrodu. Międzynarodowy sprzedawca detaliczny sprzedaje ponad 90,000 XNUMX produktów, zarówno marek własnych, jak i produktów innych marek.
 • Ponieważ VidaXL kontroluje wszystko, od procesu projektowania, produkcji, marketingu i sprzedaży, jakość produktów jest bardzo wysoka, a ceny przystępne. W rzeczywistości właśnie to ma na celu VidaXL, aby zapewnić swoim klientom dostęp do najlepszych rozwiązań po cenach, na jakie mogą sobie pozwolić.
 • Zamówienia są wysyłane z centrów logistycznych VidaXL i obecnie nie ma kosztów dostawy. Każde zamówienie, niezależnie od jego wielkości, jest wysyłane bezpłatnie przez VidaXL. Szacowany czas dostawy otrzymasz na koniec zamówienia, kiedy VidaXL wybierze odpowiedniego kuriera dla Twojego zamówienia na podstawie objętości, wagi i miejsca docelowego.
 • Zwroty na VidaXL są tak proste, jak to tylko możliwe: klienci mogą zwrócić każdy zamówiony produkt w ciągu 30 dni od otrzymania, pod warunkiem, że zwrócą się o zwrot na piśmie do [email chroniony]. Jeśli VidaXL zatwierdzi zwrot, może również zaoferować powiązane usługi wysyłkowe lub zwróci te koszty wraz z kosztem produktu w ciągu 14 dni od otrzymania i weryfikacji zwrotu w magazynie.
 • Płatność w ratach: dla klientów w wybranych krajach VidaXL umożliwia płatność za zamówienia w 4 ratach za pośrednictwem systemu płatności KLARNA. Możesz sprawdzić dostępność tej usługi, odwiedzając VidaXL w swoim języku bezpośrednio na stronie internetowej.
 • Bardzo podoba nam się projekt strony internetowej VidaXL, nasz zespół zgodził się, że można tu znaleźć inspirację do każdego projektu domu lub ogrodu. Bardzo podobają nam się także ceny, znacznie niższe niż u konkurencji oraz szeroka gama produktów dostępnych w magazynie. 
 • Sprawdź sekcje, które nauczą Cię, jak umeblować i udekorować swój dom i ogród, są one przydatne i bardzo dobrze zorganizowane. Zapraszamy również do działu #sharemevidaxl, gdzie klienci przesyłają zdjęcia swoich zakupów zainstalowanych w swoich domach i ogrodach. Nasz redaktor docenia tę sztuczkę jako najbardziej przydatne narzędzie do znalezienia najlepszych rozwiązań dla Twojej przestrzeni.

Jak zaoszczędzić pieniądze kupując na VidaXL

 • Pierwszym krokiem, jaki musisz wykonać, aby skorzystać z najnowszych ofert VidaXL, jest założenie konta klienta i zapisanie się do newslettera. Ponieważ VidaXL stale aktualizuje promocje, absolutnie konieczna jest subskrypcja i dostęp do nowych ofert zaraz po ich opublikowaniu.
 • Obecnie VidaXL oferuje nowym subskrybentom newslettera kod rabatowy o wartości 5 € za pierwsze złożone zamówienie.
 • Zespół Couponius zaleca zainstalowanie aplikacji mobilnej VidaXL. Uważamy, że konieczny jest dostęp do zamówień, promocji i najnowszych ofert na VidaXL, gdziekolwiek się znajdujesz. Podoba nam się optymalizacja aplikacji pod kątem urządzeń mobilnych i uważamy, że jest ona absolutnie niezbędna do uzyskania najlepszych wyników zakupów na VidaXL.
 • Jeśli jesteś nowym klientem, poświęć kilka minut na zapoznanie się z szablonem witryny VidaXL i kategoriami obecnymi na stronie. W okresach dużych obniżek najpopularniejsze produkty prezentowane są w specjalnej kategorii „Oferty 24/7”.
 • Najważniejszym sposobem na zaoszczędzenie podczas zakupów na VidaXL są kody rabatowe. VidaXL oferuje swoim klientom kupony, czyli ciągi liter i cyfr, które stosowane przy kasie mogą przynieść korzyść w postaci zmniejszenia całkowitej wartości zamówienia o określoną kwotę lub procent. 
pusty

Kody kuponów VidaXL

 •  VidaXL oferuje klientom kody kuponów rabatowych, zwane kuponami rabatowymi bezpośrednio na stronie internetowej, kontach w mediach społecznościowych VidaXL, w newsletterze lub na wyspecjalizowanych stronach internetowych z rabatami, takich jak www.coupons-promo-code.com, www.vouchercodes.co.uk, www .picodi.com, www.retailmenot.com lub www.dealspotr.com.
 • Warunki i ograniczenia dotyczące kodów rabatowych VidaXL: kody rabatowe zawsze mają warunki stosowania. Warunki te mogą być związane z minimalną wartością zamówienia, której dotyczą, konkretnym rodzajem produktów, dla których można je zastosować, czy nawet konkretną marką lub produktem, dla którego oferują korzyść. Przeczytaj uważnie warunki, gdy znajdziesz kod rabatowy VidaXL, aby poprawnie zastosować go do swojego zamówienia i skorzystać ze wszystkich oferowanych przez niego korzyści.
 • Okres ważności kodów rabatowych VidaXL: kody rabatowe, podobnie jak promocje, mają okres ważności, podczas którego można z nich skorzystać. Każdy publikowany przez nas kod rabatowy ma ten termin, ponieważ chcemy zaoszczędzić Twój ważny czas i nie chcemy, abyś wypróbowywał kody, które wygasły i nie przynoszą już korzyści Twoim zamówieniom. Warto zaznaczyć, że czasami te kody rabatowe, nawet jeśli termin podany przez VidaXL minął, mogą nadal działać, więc jeśli nie znalazłeś dobrego kodu rabatowego, a czas na to pozwala, wypróbuj wygasłe kody, ponieważ jest szansa, że ​​zadziałają może nadal działać.
 • Kody rabatowe VidaXL opublikowane na Couponius: ponieważ my w zespole Couponius uwielbiamy rabaty, chcemy, aby nasi goście otrzymywali najlepsze oferty i rabaty podczas zakupów na VidaXL. Spędzamy więc dużo czasu na studiowaniu strony internetowej VidaXL, biuletynu VidaXL i kont w mediach społecznościowych VidaXL w poszukiwaniu najnowszych kodów rabatowych. Jednocześnie na bieżąco śledzimy również kody publikowane na innych portalach rabatowych i sprawdzamy zaufane źródła takie jak www.retailmenot.com, www.slickdeals.co.uk, www.coupons-promo-code.com, www. promocode.ac i wiele innych każdego dnia.
 • Na tej stronie znajdziesz listę kodów często sprawdzanych i aktualizowanych przez zespół Couponius. Nie próbuj tylko jednego lub tego, który wydaje się najlepszy dla Twojego zamówienia, ale wypróbuj je wszystkie, a następnie zdecydujesz, który z nich przyniesie Ci najwięcej korzyści i zastosuj go. 
 • Jak zastosować kody rabatowe na VidaXL: aby pomóc Ci szybko i poprawnie zastosować kod rabatowy VidaXL, stworzyliśmy na tej stronie przewodnik. Przewiń stronę w dół, aby postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi stosowania kodu rabatowego na stronie VidaXL. Dodaliśmy także obraz, który pozwoli Ci zaoszczędzić dodatkowy czas, pokazując dokładnie, gdzie wpisać kod rabatowy.

Oferty i wyprzedaże VidaXL przez cały rok

 • Czarny piątek
 • Wyprzedaż świąteczna i świąteczna
 • Noworoczna wyprzedaż
 • Wydarzenia związane z wyprzedażami na koniec sezonu (wiosna/lato lub jesień/zima)
 • Walentynkowa wyprzedaż
 • Wyprzedaż z powrotem do szkoły
 • Dzień singla
 • Dzień Matki
 • Halloween

Firma dropshippingowa VidaXL

 • VidaXL oferuje klientom możliwość przyłączenia się do programu wysyłkowego i prowadzenia biznesu online
 • Dołącz do społeczności tysięcy dropshipperów, aby prowadzić biznes online w zaciszu własnego domu
 • Dodaj produkty VidaXL do swojego rynku. Ty ustalasz cenę i zysk. VidaXL wysyła produkty bezpośrednio do Twojego klienta końcowego, organizuje zwroty, a nawet doradza w zakresie obsługi klienta
 • Możesz zarejestrować się na stronie VidaXL i rozpocząć natychmiast

Często zadawane pytania dotyczące VIDAXL

Czy VIDAXL oferuje kody rabatowe?

Obecnie istnieje 27 kodów rabatowych i promocji, które będą działać dla VIDAXL w czerwcu 2024 r., a najnowszy dodany kupon Dzisiaj oferuje % rabatu.

Ile możesz zaoszczędzić dzięki kodom rabatowym VIDAXL?

Kwota, którą możesz zaoszczędzić dzięki kodowi rabatowemu od VIDAXL, może się różnić w zależności od wartości zamówienia i wartości oferowanego rabatu. Obecnie procent rabatu wynosi od % do 30%, a zaoszczędzona kwota może sięgać kilkuset euro, w zależności od sytuacji.

Jakie są najlepsze kupony i kody rabatowe dla VIDAXL?

Najlepszy zweryfikowany kod rabatowy dla VIDAXL to (WYPRZEDAŻ ZIMOWA) i oferuje klientom rabat w wysokości 30% na zakupy w czerwcu 2024 roku.

Z jakiego kraju pochodzi vidaXL?

VidaXL to międzynarodowy sklep internetowy z siedzibą w Nederalnds.

Skąd VidaXL wysyła produkty?

Wszystkie zamówienia wysyłane są z Europy. Oferty VidaXL korzystają z wielu magazynów zlokalizowanych w całej Europie.

Czy VidaXL oferuje lokalną obsługę klienta?

Tak, we wszystkich krajach, w których VidaXL jest aktywny, oferuje obsługę klienta w języku ojczystym.

Ile kosztuje wysyłka VidaXL przy dużych zamówieniach?

VidaXL oferuje bezpłatną wysyłkę międzynarodową wszystkich zamówień.

Czy mogę użyć kodu promocyjnego VidaXL wielokrotnie?

Cóż, to zależy od konkretnych warunków określonych przez VidaXL dla tego konkretnego kodu. Aby dowiedzieć się, czy można skorzystać z kodu rabatowego wielokrotnie, należy zapoznać się z regulaminem związanym z kodem.

Co się stanie, jeśli mój kod promocyjny VidaXL nie zadziała?

Jeżeli wprowadzony kod nie działa należy:
 • sprawdź, czy poprawnie wpisałeś kod
 • sprawdź datę ważności kodu
 • sprawdź, czy obowiązują ograniczenia (niektóre kody promocyjne obowiązują tylko w przypadku niektórych artykułów lub kategorii.
 • upewnij się, że próbujesz użyć kodu dla właściwych produktów).
Jeśli to wszystko nie zadziała, zawsze możesz poszukać innego kodu rabatowego i wypróbować go.

Jak skutecznie wykorzystać kod kuponu na VidaXL.com

Kupuj wszystko, czego potrzebujesz do domu i ogrodu w najlepszych cenach, korzystając z kodów kuponów VidaXL

 • 1
  Kliknij „Kopiuj” i zapisz swój kod kuponu VidaXL.com na później
 • 2
  Dodaj wszystkie żądane produkty do koszyka VidaXL. Upewnij się, że wszystko, czego chciałeś, zostało dodane
 • 3
  Kliknij „Koszyk” w prawym górnym rogu ekranu, aby sprawdzić swoje zamówienie
 • 4
  Znajdź pole wyboru „Użyj kodu kuponu” i kliknij je, aby otworzyć okno dialogowe
 • 5
  Wpisz lub wklej KUPON i kliknij „Zastosuj kod”, aby skorzystać z oferty
 • 6
  Twój rabat zostanie automatycznie naliczony przy kasie. Ciesz się zakupem!

Aktywne kody rabatowe dla VIDAXL

🛍️Kategoria Dom i ogród
🔥 Wszystkie oferty 27
🎇️Kody rabatowe 27
📌 Oferty 0
➡️ Najlepszy kupon Zniżka 30%
🆕 Najnowszy kupon 15% zniżki
🚚Darmowa wysyłka NIE
🔄 Okres zwrotu Dni 30
⏳ Ostatnia aktualizacja 21 czerwca 2024

Najlepsze kody kuponów dla VIDAXL

KOD VIDAXL OPIS OFERTY VIDAXL WYGAŚNIĘCIE
SIFRAXL10 Check Out The Latest Promotions At Vidaxl And Save Big With This Amazing Offer N / A
discount15 Zaoszczędź 15% na określonych przedmiotach N / A
UKHOLIDAY19 22 GBP zniżki, gdy wydasz 215 GBP+ N / A
SUMMER20 Skorzystaj ze znacznych rabatów na każdy zakup dzięki temu kodowi kuponu N / A

Sposoby płatności

PAYPAL
Karta kredytowa

Opcje wysyłki

Kurier

Opcje kontaktu

Mary Kingsleystraat 1, 5928 SK Venlo, Holandia
@vidaXL_HQ
vidaXL
vidaxl.com

Short przewodnik dla klientów VidaXL

 • Wschód do nawigacji po sklepie, przejrzyste kategorie i przemyślane menu
 • Dobre opisy produktów, zdjęcia i ogólne informacje o produkcie
 • Możesz złożyć zamówienie jako zarejestrowany członek lub dokonać płatności jako gość

Kategorie produktów VidaXL

 • Meble
 • Dom i ogród
 • sprzęt komputerowy
 • Artykuły sportowe
 • Artykuły dla zwierząt i zwierząt domowych
 • Zabawki i gry
 • Pojazdy i części
 • Biznes i przemysł

Dostawa zamówienia VidaXL

VidaXL współpracuje z wieloma przewoźnikami. To, który przewoźnik dostarczy Twoje zamówienie, zależy od kilku czynników: • Rodzaju produktu • Objętości Twojego produktu • Miejsca docelowego, do którego zostanie ono wysłane  

Polityka zwrotów VidaXL

 • wadliwe, uszkodzone lub nieprawidłowe produkty można zwrócić w ciągu 30 dni
 • Należy poinformować pisemnie na adres e-mail: [email chroniony]
 • Zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu i w takim samym stanie, w jakim je otrzymałeś
Prawa autorskie © 2024 Couponius.com. Wszystkie prezentowane informacje mają charakter informacyjny.